Promocje na OBI Dobrzany

Biel to sam z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, przynosi on doświadczenie sterylności, tak przecież niezbędnej w obecnym zajęciu. Na jego zaletę przemawia również uniwersalność – z możliwością dopasujemy do niego meble łazienkowe w każdym stylu.

Promocje na OBI Świdwin

Choć nie mniej ciekawą ideą jest montowanie bieli z innymi kolorami, więcej tymiż o intensywnym nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeżeli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, kiedy oraz obecne w trudnych kolorach. Należy jednak pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na głębokie dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które oraz ją ożywią.

Promocje na OBI Świdwin

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Decydując się na biel powinien zwrócić uwagę na ostatnie, by każde meble łazienkowe oraz narzędzia sanitarne stanowiły w niniejszym jedynym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Jeżeli jednak obawiamy się monotonii, głównie w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o odmiennych fakturach. Ciekawą opcją i zarazem bardzo modną są płytki z wzorami 3D. Na tle białego koloru wdzięcznie cechuje się także naturalne drewno, które możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Świdwin

Oświetlenie w łazience

Łazienki urządzone w bieli zawsze rodzą się trochę większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak dlatego, że światło odbija się z jasnego koloru również niezwykle rozświetla pomieszczenie. Istnieje ostatnie niepodważalna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą również zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne wykaże się też duże lustro nad umywalką, które jeszcze rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka zezwala na szeroką pomysłowość w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe tak jest przejrzeć pełną gamę produktów widocznych na kartce producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na szeroki połysk będą więcej odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że zbyt wielu bieli sprawi, że pomieszczenie wyda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien być na uwadze to, że meble łazienkowe oraz dodatki mają przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Świdwin