Kurier poczta Tłuszcz

Doświadczona firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat wykonujemy na zbytu usług kurierskich, odpowiadając naszym użytkownikom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam również 230 tys. klientów biznesowych i indywidualnych. Ofertę stosujemy na teraz do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby każda wysłana paczka, każdy materiał a każda przesyłka gabarytowa trafiały do klienta przez ścian i zawsze na czas. Zobacz, co potrafimy zbudować dla Ciebie!

Kurier poczta Ciechanów

W swym serwisie możesz nadać krajowe i inne przesyłki kurierskie innych pracowników i gabarytów. Dokonasz wtedy w twórz popularny i duży, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do użytku. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a ponadto przeprowadzki także zagraniczne ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Ciechanów

Kim jesteśmy?

Z lat już (dobrze od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Natomiast istniejemy czymś więcej niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług pośrednictwa w przewozie drogowym. Istnieje zatem gwarancja bezpieczeństwa i pewności na środowisku serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza myśl i sztuk z poziomu logistyki, jakie posiada swój układ. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Użytkowników przychodziły do kierunku w najkorzystniejszy sposób. Wiemy i, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, listów i palet, a ponadto poufność danych, jakie są konieczne do wykonania nadania i złożenia paczki.

Kurier poczta Ciechanów

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na ścianie KurierPaczka. pl są produkowane przez wiodące firmy kurierskie. Współpracujemy jedynie ze doświadczonymi, wiarygodnymi wykonawcami o dużej firmie, a polski serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki także zagraniczne przesyłki, które zapewni kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w działu ręki, bez wyjeżdżania z budynku i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne gusta i gabaryty

Przesyłka kurierska wówczas nie tylko paczka, ale i list, materiały do podpisania i szybkiego odesłania do nadawcy, a ponadto przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą chcesz wysłać, wybierając najatrakcyjniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Ciechanów

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz kontaktując się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe promocje na przesyłki kurierskie

Dla własnych Użytkowników mamy szereg udogodnień pomagających w wykonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i usprawnić zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Każdy może sam wybrać opcje, jakie mu odpowiadają, na ścianie internetowej, i gdy wolisz poprosić o poradę człowieka lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w mało sekund.
Oferujemy szybkie płatności, a także specjalne propozycje dla firm oraz kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot pobrania w układzie jednego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie większy czas, my jednak wiemy, że płynność finansowa zależy od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd te stosujący z serwisu PaczkaKurier mogą uzyskać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o moc szybciej, nim przejdzie on bliską pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Ciechanów

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na czas. Skoro nie wywiążemy się z ostatniego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Szczegóły w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści pochodzące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Posiadamy duży wachlarz doświadczonych i efektywnych firm kurierskich, z którymi współpracujemy. A dopiero ze doświadczonych i bezpiecznych usług korzystamy, by podawać je naszym mężczyznom!
Mamy poczucie, za jakim jest prawie ćwierć miliona użytkowników i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy produktów i przeprowadzki.
Zapewniamy przyjemne i szybkie płatności i szybko zwrot pobrania.
Mamy uprawnienia i promocje dla nadających przesyłki. Na ścianie znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie dostarczona na czas.
Zostaliśmy wyróżnieni prestiżową nominacją do nagrody Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby wpasować się do potrzeb naszych Użytkowników.

Kurier poczta Ciechanów

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments