Drukowanie Borne Sulinowo

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez stworzenie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w niniejszym aspekcie istniały parę lat, zaś ich efektem jest wstanie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Myślibórz

Do głównych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, doskonała jakość druku, niskie koszty sprzętu i dość niewielki koszt druku jednej strony. Ze powodu na proces drukowania powtarza się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów ważną dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy czas eksploatacji tych elementów. Technologia zapewnia możliwość wydrukowania 2 mln części w wymiarze A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier może się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na minutę. Dzięki temu tempo wydruku sięga do 12 zdjęć na chwilę (10 x 15 cm) i ok. 70 części w wymiarze A4 na chwilę. To rzeczywiście korzystny rezultat.
Konstrukcja głowicy

Głowica stworzona w technologii HP Edgeline jest wytworzona z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ jest aż 2112 dysz włożonych w kształcie schodkowym. Tego standardu rozwiązania są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w wielowarstwową strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest zrealizowany z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami zrobionymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W sukcesu, gdy jakaś z dysz będzie niesprawna, albo zatka się i kosmetyki nie będą potrafiły stanowić dosyć przez nią dozowane, jest zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co pewien okres dysze są automatycznie oczyszczane również mogą ponownie sprawnie działać. To następna zaleta z artykułu widzenia serwisowania urządzenia z względu niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została sporządzona z rzeczą o drukowaniu zdjęć i profesjonalnych dokumentów. Profesjonalne kosmetyki do HP Vivera zostały założone do umieszczania na naturalnym papierze. Barwnik bardzo łatwo schnie na papierze gwarantując wysokie nasycenie kolorów i gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po zastosowaniu flamastra także są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą z Technologia HP Edgeline

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments