Botoks Bobolice

Zdrowy i doskonały akcji Botoks, już z pierwszych minut motywuje do oglądania. Film rozmawia o patologicznej rodzinie, która przyjmuje się na naprawę naszego życia. Darek i Daniela podejmują to funkcję w ratownictwie medycznym. Ich praca szybko się jednak kończy, gdy do indywidualnego wezwania, przyjeżdżają kompletnie pijani. Kiedy zakompleksiona Daniela dowiaduje się iż istnieje w ciąży, z sprawą o ochrona dochodzi do specjalista Agaty, która wraz ze swoim synem uległa poważnemu wypadkowi.

Botoks Polanów

Dzięki determinacji dziewczyny, powtarza się jej uzyskać funkcję w całym koncercie medycznym. Aby poprawić własne nastawienie i owoce sprzedażowe Daniela kwalifikuje się na operację plastyczną.

klik i ogladaj film

Botoks – Mimo, iż ta odbywa się totalną porażką, dziewczyna szybko otrzymuje pomoc koleżanki, Patrycji.
W międzyczasie, w szpitalu ginekolog dr Magda, wykonuje aborcję. Jak zarzeka się ordynator Adam, stanowi zatem humanitarne rozwiązanie.

Kiedy ciężarna Pani ginekolog przechodzi w ciążę, zaczyna prezentować swoją sylwetkę na punkt aborcji. Niezadowolony spośród obecnego zachowania ordynator oznajmia, że kiedy się coś lubej nie podoba, wtedy że się zwolnić. Zdesperowana dziewczyna mimo niechęci, nadal wykonuje więc naszą pracę.
Kiedy doktor Dorota dowiaduje się, że stopień jej syna stanowi mocno zły, kwalifikuje się na danie komórek jajowych aby dać okazję na dziecko innym rodziną.

Botoks Polanów

Wyjeżdża więc do Szwecji, gdzie zostaje poddana zabiegowi ginekologicznemu.
Po powrocie do Własny, zaczyna ona zgodność z Daniela, która łączy lekarzy skorych do budowania recept na konkretny lek, za co osiągną oni pieniądze lub gadżety. Doktor Patrycja, wraz z Danielą, zostają zachęcone do Londynu, gdzie są wyrazić swój przełom w medycynie. Przed imprezą, dziewczyny chcą jednak zaszaleć.

Proszą taksówkarza o zakup marihuany, którą palą w jego aucie. Rozbawione dziewczyny, by zakończyć miło dzień, zapraszają nieznajomego na seks.

Po powrocie Daniela rozkręca biznes z drugim lekiem. Jej zamierzeniem jest zakup nielegalnie sprowadzanym lekami. Jako aptekarza, zatrudnia brata, by nikomu się nie narazić
Tymczasem na świat przychodzi dziecko Magdy. Mimo, że poród jest mocny, i stan zdrowia dziecka stoi pod wielkim znakiem zapytania, Magda zniesmaczona opieką, i dokładnie jej brakiem, kwalifikuje się na wypisanie się ze szpitala na inne żądanie.

Botoks Polanów

Patrycja, wziąć ma swój zawód miłosny, z niedoszłym rozwodkiem. Organizuję imprezę, na jakiej żegna mężczyzny i zakopuje wszystkie rzeczy, jakie mogą jej o nim wyglądać. Imprezę, przerywa telefon ordynatora Adama, który zaprasza Daniele na imprezę. Ta powoli się zgadza i idzie do Adama. Na tłu, ukazuje się, że uroczystość była dopiero pretekstem do ściągnięcia Danieli do Adama. Dziewczyna wyczuwa moment, odurza ordynatora, po czym wraz koleżankami, rozbierają człowieka i sprawiają mu kompromitujące zdjęcia. Wszystko publikują w internecie, świadcząc o tym jako interesuje się ordynator.
Tymczasem, Beata Przedstawia się do kliniki, w kierunku kolejnej próby zapłodnienia. Niestety, lekarz Niemka dla niej dobrych wieści. Przejawia się bowiem, iż tym a za przeciwnym razem, nie udało się zakończyć proces zapłodnienia sukcesem.

Załamana lekarka, zwierza się z problemów Markowi, który była się pocieszyć koleżankę. Beata nie chce się poddać. Dzwoni do kliniki, w jakiej dała komórki z zapytaniem, ile dzieci narodziło się spośród jej jajeczek.
Odpowiedzieć lekarski, wprowadza ja wstań niedowierzania. Beata kwalifikuje się zmienić zdanie i spotkać się spośród wszystkimi rodzinami, które dzięki jej jajeczkom mogą radować się czystymi i trwałymi dziećmi. Ich pierwsza sprawia, że Beata mocno jest to spotkanie.

Z racji tego, że film zawiera drastyczne sceny, nie jest zalecany osobom, o słabych nerwach. Film, doskonale pokazał jak wygląda opieka medyczna, jak musimy liczyć dopiero na siebie, jak ciężko jest podjąć decyzję z jakie przydały się do wymiany traktowania pacjentów, ale personelu.

Zastraszanie, brak możliwości podjęcia innej decyzji, wstręt, strach i lęk, to wyjątkowe emocje wprowadzone w filmie.

Botoks Polanów

 

Źródło artykułu Botoks

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments